Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 375126
Unikátní: 57807
Týden: 382 / 178
Dnes: 68 / 47
Poslední:
22.09.2018 -16:52:25
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Krajská" - sezóna 2017/2018

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1The Best of Praha16132196:2641
2Hroudy z Boudy Praha1692558:4029
3COMES Košíře Praha1691659:4828
4KARCINOGENNÍ Praha1682658:5026
5ELPEG Praha1672741:3823
6SG Metro Praha1663768:5021
7BT Ježek 0609 Praha1662867:10320
81. HFC Kobylisy Praha16321135:7911
9J.R.CLUB Praha16221245:938
Křížová tabulka výsledků
- 1. HFC Kobylisy PrahaBT Ježek 0609 PrahaCOMES Košíře PrahaELPEG PrahaHroudy z Boudy PrahaJ.R.CLUB PrahaKARCINOGENNÍ PrahaSG Metro PrahaThe Best of Praha
1. HFC Kobylisy Praha - 5:13 (3:3)
5:6 (3:2)
2:1 (0:0)
3:1 (2:1)
2:2 (1:1)
1:1 (0:1)
0:6 (0:2)
0:1 (0:0)
2:6 (1:4)
4:3 (1:1)
1:2 (1:0)
2:4 (0:2)
3:8 (0:3)
3:12 (1:9)
2:8 (2:4)
0:5 (0:3)
BT Ježek 0609 Praha13:5 (3:3)
6:5 (2:3)
- 0:11 (0:6)
5:7 (3:3)
1:5 (1:2)
2:6 (1:2)
0:6 (0:0)
4:4 (3:2)
7:6 (3:2)
6:4 (2:3)
3:16 (2:10)
5:2 (1:1)
5:5 (1:4)
3:7 (1:5)
6:5 (3:2)
1:9 (0:4)
COMES Košíře Praha1:2 (0:0)
1:3 (1:2)
11:0 (6:0)
7:5 (3:3)
- 2:0 (0:0)
5:1 (1:1)
3:5 (2:2)
2:2 (0:0)
6:2 (4:0)
5:4 (3:2)
0:7 (0:5)
4:1 (2:0)
5:0 (1:0)
3:2 (1:1)
3:7 (2:2)
1:7 (1:4)
ELPEG Praha2:2 (1:1)
1:1 (1:0)
5:1 (2:1)
6:2 (2:1)
0:2 (0:0)
1:5 (1:1)
- 1:6 (0:3)
3:4 (0:3)
4:1 (0:1)
4:2 (2:1)
3:0 (2:0)
6:1 (1:1)
1:3 (0:2)
2:1 (1:1)
1:3 (1:1)
1:4 (1:2)
Hroudy z Boudy Praha6:0 (2:0)
1:0 (0:0)
6:0 (0:0)
4:4 (2:3)
5:3 (2:2)
2:2 (0:0)
6:1 (3:0)
4:3 (3:0)
- 4:0 (1:0)
7:2 (2:1)
4:5 (2:2)
2:5 (1:3)
3:4 (2:3)
2:1 (1:1)
2:6 (0:3)
0:4 (0:3)
J.R.CLUB Praha6:2 (4:1)
3:4 (1:1)
6:7 (2:3)
4:6 (3:2)
2:6 (0:4)
4:5 (2:3)
1:4 (1:0)
2:4 (1:2)
0:4 (0:1)
2:7 (1:2)
- 4:4 (3:1)
4:2 (1:2)
2:10 (1:5)
3:3 (2:0)
0:9 (0:5)
2:16 (0:9)
KARCINOGENNÍ Praha2:1 (0:1)
4:2 (2:0)
16:3 (10:2)
2:5 (1:1)
7:0 (5:0)
1:4 (0:2)
0:3 (0:2)
1:6 (1:1)
5:4 (2:2)
5:2 (3:1)
4:4 (1:3)
2:4 (2:1)
- 4:3 (2:0)
4:3 (2:1)
1:1 (1:0)
0:5 (0:2)
SG Metro Praha8:3 (3:0)
12:3 (9:1)
5:5 (4:1)
7:3 (5:1)
0:5 (0:1)
2:3 (1:1)
3:1 (2:0)
1:2 (1:1)
4:3 (3:2)
1:2 (1:1)
10:2 (5:1)
3:3 (0:2)
3:4 (0:2)
3:4 (1:2)
- 4:4 (1:1)
2:3 (0:1)
The Best of Praha8:2 (4:2)
5:0 (3:0)
5:6 (2:3)
9:1 (4:0)
7:3 (2:2)
7:1 (4:1)
3:1 (1:1)
4:1 (2:1)
6:2 (3:0)
4:0 (3:0)
9:0 (5:0)
16:2 (9:0)
1:1 (0:1)
5:0 (2:0)
4:4 (1:1)
3:2 (1:0)
-
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1Hroudy z Boudy Praha1652400072
21. HFC Kobylisy Praha1662400082
3ELPEG Praha1665400085
4The Best of Praha1666600096
5COMES Košíře Praha16665100101
6J.R.CLUB Praha16597100104
7SG Metro Praha16607100105
8KARCINOGENNÍ Praha166712200147
9BT Ježek 0609 Praha168912300179
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
111.11.2017 - 09:00ELPEG PrahaHroudy z Boudy Praha1:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
211.11.2017 - 09:40ELPEG PrahaSG Metro Praha1:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
311.11.2017 - 10:20Hroudy z Boudy PrahaSG Metro Praha3:4(2:3) Podrobnosti o zápasu
411.11.2017 - 11:00J.R.CLUB PrahaThe Best of Praha0:9(0:5) Podrobnosti o zápasu
511.11.2017 - 11:40J.R.CLUB PrahaCOMES Košíře Praha2:6(0:4) Podrobnosti o zápasu
611.11.2017 - 12:20The Best of PrahaCOMES Košíře Praha7:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
711.11.2017 - 13:00KARCINOGENNÍ Praha1. HFC Kobylisy Praha2:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
811.11.2017 - 13:401. HFC Kobylisy PrahaBT Ježek 0609 Praha5:13(3:3) Podrobnosti o zápasu
911.11.2017 - 14:20KARCINOGENNÍ PrahaBT Ježek 0609 Praha16:3(10:2) Podrobnosti o zápasu
1025.11.2017 - 09:00J.R.CLUB PrahaSG Metro Praha2:10(1:5) Podrobnosti o zápasu
1125.11.2017 - 09:40J.R.CLUB Praha1. HFC Kobylisy Praha6:2(4:1) Podrobnosti o zápasu
1225.11.2017 - 10:20SG Metro Praha1. HFC Kobylisy Praha8:3(3:0) Podrobnosti o zápasu
1325.11.2017 - 11:00COMES Košíře PrahaKARCINOGENNÍ Praha0:7(0:5) Podrobnosti o zápasu
1425.11.2017 - 11:40Hroudy z Boudy PrahaKARCINOGENNÍ Praha4:5(2:2) Podrobnosti o zápasu
1525.11.2017 - 12:20COMES Košíře PrahaHroudy z Boudy Praha3:5(2:2) Podrobnosti o zápasu
1625.11.2017 - 13:00ELPEG PrahaBT Ježek 0609 Praha5:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
1725.11.2017 - 13:40The Best of PrahaBT Ježek 0609 Praha5:6(2:3) Podrobnosti o zápasu
1825.11.2017 - 14:20The Best of PrahaELPEG Praha3:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
1909.12.2017 - 13:00COMES Košíře Praha1. HFC Kobylisy Praha1:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
2009.12.2017 - 13:40COMES Košíře PrahaELPEG Praha2:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
2109.12.2017 - 14:20ELPEG Praha1. HFC Kobylisy Praha2:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
2209.12.2017 - 15:00J.R.CLUB PrahaHroudy z Boudy Praha0:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
2309.12.2017 - 15:40Hroudy z Boudy PrahaBT Ježek 0609 Praha6:0(0:0) Podrobnosti o zápasu
2409.12.2017 - 16:20J.R.CLUB PrahaBT Ježek 0609 Praha6:7(2:3) Podrobnosti o zápasu
2509.12.2017 - 17:00The Best of PrahaSG Metro Praha4:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
2609.12.2017 - 17:40SG Metro PrahaKARCINOGENNÍ Praha3:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
2709.12.2017 - 18:20The Best of PrahaKARCINOGENNÍ Praha1:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
2806.01.2018 - 09:00COMES Košíře PrahaSG Metro Praha5:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
2906.01.2018 - 09:40SG Metro PrahaBT Ježek 0609 Praha5:5(4:1) Podrobnosti o zápasu
3006.01.2018 - 10:20COMES Košíře PrahaBT Ježek 0609 Praha11:0(6:0) Podrobnosti o zápasu
3106.01.2018 - 11:00The Best of PrahaHroudy z Boudy Praha6:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
3206.01.2018 - 11:40The Best of Praha1. HFC Kobylisy Praha8:2(4:2) Podrobnosti o zápasu
3306.01.2018 - 12:20Hroudy z Boudy Praha1. HFC Kobylisy Praha6:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
3406.01.2018 - 13:00J.R.CLUB PrahaELPEG Praha1:4(1:0) Podrobnosti o zápasu
3506.01.2018 - 13:40J.R.CLUB PrahaKARCINOGENNÍ Praha4:4(3:1) Podrobnosti o zápasu
3606.01.2018 - 14:20ELPEG PrahaKARCINOGENNÍ Praha3:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
3720.01.2018 - 09:00BT Ježek 0609 PrahaHroudy z Boudy Praha4:4(3:2) Podrobnosti o zápasu
3820.01.2018 - 09:40BT Ježek 0609 PrahaJ.R.CLUB Praha6:4(2:3) Podrobnosti o zápasu
3920.01.2018 - 10:20Hroudy z Boudy PrahaJ.R.CLUB Praha7:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
4020.01.2018 - 11:00KARCINOGENNÍ PrahaSG Metro Praha4:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
4120.01.2018 - 11:40KARCINOGENNÍ PrahaThe Best of Praha0:5(0:2) Podrobnosti o zápasu
4220.01.2018 - 12:20SG Metro PrahaThe Best of Praha2:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
4320.01.2018 - 13:001. HFC Kobylisy PrahaCOMES Košíře Praha3:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
4420.01.2018 - 13:401. HFC Kobylisy PrahaELPEG Praha1:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
4520.01.2018 - 14:20COMES Košíře PrahaELPEG Praha5:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
4603.02.2018 - 09:00BT Ježek 0609 Praha1. HFC Kobylisy Praha6:5(2:3) Podrobnosti o zápasu
4703.02.2018 - 09:40BT Ježek 0609 PrahaKARCINOGENNÍ Praha5:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
4803.02.2018 - 10:201. HFC Kobylisy PrahaKARCINOGENNÍ Praha2:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
4903.02.2018 - 11:00Hroudy z Boudy PrahaELPEG Praha4:3(3:0) Podrobnosti o zápasu
5003.02.2018 - 11:40SG Metro PrahaHroudy z Boudy Praha1:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
5103.02.2018 - 12:20SG Metro PrahaELPEG Praha1:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
5203.02.2018 - 13:00COMES Košíře PrahaJ.R.CLUB Praha5:4(3:2) Podrobnosti o zápasu
5303.02.2018 - 13:20COMES Košíře PrahaThe Best of Praha1:7(1:4) Podrobnosti o zápasu
5403.02.2018 - 13:40The Best of PrahaJ.R.CLUB Praha16:2(9:0) Podrobnosti o zápasu
5510.02.2018 - 09:00KARCINOGENNÍ PrahaJ.R.CLUB Praha2:4(2:1) Podrobnosti o zápasu
5610.02.2018 - 09:40ELPEG PrahaJ.R.CLUB Praha4:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
5710.02.2018 - 10:20KARCINOGENNÍ PrahaELPEG Praha1:6(1:1) Podrobnosti o zápasu
5810.02.2018 - 11:00BT Ježek 0609 PrahaSG Metro Praha3:7(1:5) Podrobnosti o zápasu
5910.02.2018 - 11:40BT Ježek 0609 PrahaCOMES Košíře Praha5:7(3:3) Podrobnosti o zápasu
6010.02.2018 - 12:20SG Metro PrahaCOMES Košíře Praha2:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
6110.02.2018 - 13:001. HFC Kobylisy PrahaThe Best of Praha0:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
6210.02.2018 - 13:401. HFC Kobylisy PrahaHroudy z Boudy Praha0:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
6310.02.2018 - 14:20Hroudy z Boudy PrahaThe Best of Praha0:4(0:3) Podrobnosti o zápasu
6425.02.2018 - 09:00SG Metro PrahaJ.R.CLUB Praha3:3(0:2) Podrobnosti o zápasu
6525.02.2018 - 09:401. HFC Kobylisy PrahaSG Metro Praha3:12(1:9) Podrobnosti o zápasu
6625.02.2018 - 10:201. HFC Kobylisy PrahaJ.R.CLUB Praha4:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
6725.02.2018 - 11:00BT Ježek 0609 PrahaELPEG Praha2:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
6825.02.2018 - 11:40ELPEG PrahaThe Best of Praha1:4(1:2) Podrobnosti o zápasu
6925.02.2018 - 12:20BT Ježek 0609 PrahaThe Best of Praha1:9(0:4) Podrobnosti o zápasu
7025.02.2018 - 13:00KARCINOGENNÍ PrahaCOMES Košíře Praha1:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
7125.02.2018 - 13:40Hroudy z Boudy PrahaCOMES Košíře Praha2:2(0:0) Podrobnosti o zápasu
7225.02.2018 - 14:20KARCINOGENNÍ PrahaHroudy z Boudy Praha5:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Kuděj Jiří (25)The Best of Praha1230
2David Michal (40)BT Ježek 0609 Praha1026
3Trš Lukáš (32)SG Metro Praha1221
4Šulc Radek (32)KARCINOGENNÍ Praha1215
5Palarczyk Lukáš (31)COMES Košíře Praha1615
6Leibl Jan (25)J.R.CLUB Praha1014
7Volák Michal (31)COMES Košíře Praha1614
8Matysík Radim (26)The Best of Praha813
9Vacek Jaroslav (35)Hroudy z Boudy Praha1213
10Hrubeš Jakub (30)SG Metro Praha1212
11Guerrero dominguez David (40)COMES Košíře Praha1412
11Šimek Robert (33)KARCINOGENNÍ Praha1412
12Švertšal Ladislav (36)The Best of Praha611
13Němeček Jiří (47)J.R.CLUB Praha1211
14Šimáček Luboš (34)BT Ježek 0609 Praha1110
15Mička David (48)J.R.CLUB Praha149
16Kaňka Tomáš (33)BT Ježek 0609 Praha48
16Řežábek Jan (29)The Best of Praha48
17Baroš Jan (32)Hroudy z Boudy Praha108
18Hanzík Jakub (32)SG Metro Praha128
19Němý Josef (36)Hroudy z Boudy Praha148
20Beránek Martin (30)KARCINOGENNÍ Praha87
20Dobřanský Jindřich (41)The Best of Praha87
21Hartl Evžen (21)1. HFC Kobylisy Praha107
21Jindra Tomáš (27)ELPEG Praha107
22Barták Tomáš (43)SG Metro Praha127
22Prihara Roman (40)Hroudy z Boudy Praha127
23Češpivo Jan (34)SG Metro Praha147
24Tomek Jiří (43)Hroudy z Boudy Praha167
24Tousek Martin (31)KARCINOGENNÍ Praha167
25Šrom Jakub (34)Hroudy z Boudy Praha46
26Dušek David (34)ELPEG Praha66
26Fron Radek (25)BT Ježek 0609 Praha66
26Večlovský Lubomír (43)The Best of Praha66
27Voska Zdeněk (30)KARCINOGENNÍ Praha76
28Gabriel Ondřej (19)1. HFC Kobylisy Praha86
29Kubát Jan (31)SG Metro Praha106
30Veselý Jan (40)ELPEG Praha146
31Rot Jan (30)KARCINOGENNÍ Praha25
32Augustin Jan (28)1. HFC Kobylisy Praha65
32Barták Michal (40)J.R.CLUB Praha65
33Doucha Martin (45)ELPEG Praha105
33Krtek Martin (37)BT Ježek 0609 Praha105
33Kysilka Ondřej (23)COMES Košíře Praha105
33Švertšal David (30)The Best of Praha105
34Vrla Jan (41)COMES Košíře Praha125
35Jelínek Václav (40)ELPEG Praha145
35Urbanec Marek (32)1. HFC Kobylisy Praha145
36Hejna Josef (30)BT Ježek 0609 Praha44
37Holas Martin (34)The Best of Praha94
38Kučera Aleš (43)The Best of Praha124
39Tomáš Filip (27)1. HFC Kobylisy Praha164
40Majnuš Roman (40)ELPEG Praha43
41Culek David (37)SG Metro Praha63
41Dobřanský ml. Jindřich (18)The Best of Praha63
41Gaudek Jaroslav (38)COMES Košíře Praha63
41Matas Jakub (31)Hroudy z Boudy Praha63
42Veselý Mikuláš (23)1. HFC Kobylisy Praha123
43Mareš Antonín (56)1. HFC Kobylisy Praha133
44Mrázek Jaroslav (39)ELPEG Praha163
45Rejman Pavel (32)ELPEG Praha22
45Švéda Jakub (35)BT Ježek 0609 Praha22
45Valenta Karel (28)The Best of Praha22
46Kratochvíl ml. Martin (20)ELPEG Praha42
47Tesařík Lukáš (25)COMES Košíře Praha62
48Dobříčan Daniel (36)BT Ježek 0609 Praha82
48Holomek Tomáš (38)ELPEG Praha82
48Lžíčař Petr (30)Hroudy z Boudy Praha82
48Modlík Jan (32)SG Metro Praha82
49Virl Jakub (31)KARCINOGENNÍ Praha112
50Franěk Pavel (30)KARCINOGENNÍ Praha122
50Kučera Jan (47)The Best of Praha122
50Patka Jiří (54)COMES Košíře Praha122
50Šidlo Stanislav (39)Hroudy z Boudy Praha122
51Přibyl Jan (41)Hroudy z Boudy Praha142
52Kodiček Marcel (32)KARCINOGENNÍ Praha162
52Kolář Petr (36)J.R.CLUB Praha162
53Kolařík Michal (33)SG Metro Praha41
54Hrdlička Ondřej (28)BT Ježek 0609 Praha61
54Němeček Jan (18)J.R.CLUB Praha61
55Čermák Pavel (44)The Best of Praha81
55Picka Petr (29)1. HFC Kobylisy Praha81
56Knotek Václav (26)BT Ježek 0609 Praha101
57Tuček Kamil (50)J.R.CLUB Praha111
58Blažek Václav (57)J.R.CLUB Praha121
58Červený Václav (40)BT Ježek 0609 Praha121
58Fiala Lukáš (35)1. HFC Kobylisy Praha121
58Hejna Michal (40)BT Ježek 0609 Praha121
59Mička Aleš (53)J.R.CLUB Praha131
60Fremund Filip (50)COMES Košíře Praha141
60Kapek Robert (33)SG Metro Praha141
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Šimáček Luboš (34)BT Ježek 0609 Praha112373088
2Mička Aleš (53)J.R.CLUB Praha131541045
3Guerrero dominguez David (40)COMES Košíře Praha142021040
4Virl Jakub (31)KARCINOGENNÍ Praha11831033
5Voska Zdeněk (30)KARCINOGENNÍ Praha7731032
6Trš Lukáš (32)SG Metro Praha121611031
7Jindra Tomáš (27)ELPEG Praha102020030
8Šulc Radek (32)KARCINOGENNÍ Praha121330028
9Hrubeš Jakub (30)SG Metro Praha121130026
10Němeček Jiří (47)J.R.CLUB Praha121910024
11Tousek Martin (31)KARCINOGENNÍ Praha161810023
12Volák Michal (31)COMES Košíře Praha161020020
13Hartl Evžen (21)1. HFC Kobylisy Praha10920019
14Šimek Robert (33)KARCINOGENNÍ Praha14920019
15Kučera Aleš (43)The Best of Praha121410019