Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Přístupy
Celkem: 352237
Unikátní: 54177
Týden: 496 / 280
Dnes: 14 / 12
Poslední:
19.01.2018 -06:26:14
Diskuze
(celkem/ týden)
Příspěvky:157/0
Reakce:155/0
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
28.1.2013-19:20
TISK

Liga: "Městská 1A" - sezóna 2017/2018

POŘADÍ TÝMŮ
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
11. FC Naděje Praha12110180:3133
2FK ADRIA DOBŘÍČ „B“12101156:3831
3Zeppelíni Praha1271452:3922
4Jumbo Electric Praha1452761:6617
5BC KLADNO 951051449:3516
6TFC Netopýr "A" Praha1051435:2416
7KYX Praha1251641:4616
8LFC Praha1242629:2714
9AGSS Přírodní vědy Praha1241735:6213
10JUDr. Brouk Pytlík Praha12201032:676
11Dilema Praha1212932:675
Křížová tabulka výsledků
- 1. FC Naděje PrahaAGSS Přírodní vědy PrahaBC KLADNO 95Dilema PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“JUDr. Brouk Pytlík PrahaJumbo Electric PrahaKYX PrahaLFC PrahaTFC Netopýr "A" PrahaZeppelíni Praha
1. FC Naděje Praha - 10:2 (6:2)
2:6 (0:3)
5:3 (2:2)9:1 (3:1)5:2 (2:1)12:2 (6:1)9:2 (5:1)4:2 (0:1)
4:1 (0:1)
- 6:3 (2:2)6:3 (4:1)
8:4 (4:3)
AGSS Přírodní vědy Praha2:10 (2:6)
6:2 (3:0)
- 2:11 (0:6) - - 5:1 (3:0)1:6 (1:3)3:7 (1:3)
6:2 (1:0)
4:3 (3:2)
0:3 (0:2)
1:7 (0:3)3:3 (1:1)
2:7 (1:4)
BC KLADNO 953:5 (2:2)11:2 (6:0) - 5:5 (3:3)
4:3 (1:1)
3:4 (0:2)8:2 (3:1)3:2 (0:1)
6:3 (2:2)
4:6 (0:3) - - 2:3 (1:1)
Dilema Praha1:9 (1:3) - 5:5 (3:3)
3:4 (1:1)
- 4:9 (1:3)
5:6 (1:2)
0:1 (0:1)
0:5 (0:2)
5:5 (0:3)0:7 (0:3)4:2 (1:1)3:4 (0:2)2:10 (1:7)
FK ADRIA DOBŘÍČ „B“2:5 (1:2) - 4:3 (2:0)9:4 (3:1)
6:5 (2:1)
- 10:9 (3:2)
5:1 (3:0)
6:3 (1:2) - 1:1 (0:0)
2:1 (0:0)
2:1 (1:1)
4:3 (2:0)
5:2 (3:0)
JUDr. Brouk Pytlík Praha2:12 (1:6)1:5 (0:3)2:8 (1:3)1:0 (1:0)
5:0 (2:0)
9:10 (2:3)
1:5 (0:3)
- 2:9 (1:5)
4:6 (2:2)
- 2:4 (2:2)1:5 (0:3)2:3 (0:1)
Jumbo Electric Praha2:9 (1:5)6:1 (3:1)2:3 (1:0)
3:6 (2:2)
5:5 (3:0)3:6 (2:1)9:2 (5:1)
6:4 (2:2)
- 5:6 (0:3)
7:3 (4:1)
4:4 (0:1)
4:2 (3:2)
0:4 (0:2)5:11 (3:6)
KYX Praha2:4 (1:0)
1:4 (1:0)
7:3 (3:1)
2:6 (0:1)
6:4 (3:0)7:0 (3:0) - - 6:5 (3:0)
3:7 (1:4)
- 0:5 (0:0)K
2:1 (2:1)
4:4 (1:4)1:3 (0:0)
LFC Praha - 3:4 (2:3)
3:0 (2:0)
- 2:4 (1:1)1:1 (0:0)
1:2 (0:0)
4:2 (2:2)4:4 (1:0)
2:4 (2:3)
5:0 (0:0)K
1:2 (1:2)
- 1:3 (0:3)2:1 (2:1)
TFC Netopýr "A" Praha3:6 (2:2)7:1 (3:0) - 4:3 (2:0)1:2 (1:1)
3:4 (0:2)
5:1 (3:0)4:0 (2:0)4:4 (4:1)3:1 (3:0) - 1:2 (0:1)
Zeppelíni Praha3:6 (1:4)
4:8 (3:4)
3:3 (1:1)
7:2 (4:1)
3:2 (1:1)10:2 (7:1)2:5 (0:3)3:2 (1:0)11:5 (6:3)3:1 (0:0)1:2 (1:2)2:1 (1:0) -
TABULKA SLUŠNOSTI
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Kontumace Trestné body
1FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1218100023
2BC KLADNO 951027100032
3LFC Praha1233100038
4TFC Netopýr "A" Praha1030200040
5Zeppelíni Praha1239100044
6Dilema Praha1235010045
7JUDr. Brouk Pytlík Praha1228400048
8AGSS Přírodní vědy Praha1236300051
91. FC Naděje Praha1243200053
10Jumbo Electric Praha1449300064
11KYX Praha1236000186
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
112.11.2017 - 09:00Zeppelíni PrahaAGSS Přírodní vědy Praha3:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
212.11.2017 - 09:40Zeppelíni Praha1. FC Naděje Praha3:6(1:4) Podrobnosti o zápasu
312.11.2017 - 10:20AGSS Přírodní vědy Praha1. FC Naděje Praha2:10(2:6) Podrobnosti o zápasu
412.11.2017 - 11:00LFC PrahaKYX Praha5:0kontumace Podrobnosti o zápasu
512.11.2017 - 11:40LFC PrahaJumbo Electric Praha4:4(1:0) Podrobnosti o zápasu
612.11.2017 - 12:20Jumbo Electric PrahaKYX Praha5:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
712.11.2017 - 13:00Dilema PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“4:9(1:3) Podrobnosti o zápasu
812.11.2017 - 13:40FK ADRIA DOBŘÍČ „B“JUDr. Brouk Pytlík Praha10:9(3:2) Podrobnosti o zápasu
912.11.2017 - 14:20Dilema PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha0:1(0:1) Podrobnosti o zápasu
1019.11.2017 - 09:00AGSS Přírodní vědy PrahaTFC Netopýr "A" Praha1:7(0:3) Podrobnosti o zápasu
1119.11.2017 - 09:40Jumbo Electric PrahaAGSS Přírodní vědy Praha6:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
1219.11.2017 - 10:20TFC Netopýr "A" PrahaJumbo Electric Praha4:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
1319.11.2017 - 11:00FK ADRIA DOBŘÍČ „B“BC KLADNO 954:3(2:0) Podrobnosti o zápasu
1419.11.2017 - 11:401. FC Naděje PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“5:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
1519.11.2017 - 12:201. FC Naděje PrahaBC KLADNO 955:3(2:2) Podrobnosti o zápasu
1619.11.2017 - 13:00Zeppelíni PrahaLFC Praha1:2(1:2) Podrobnosti o zápasu
1719.11.2017 - 13:40LFC PrahaDilema Praha2:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
1819.11.2017 - 14:20Zeppelíni PrahaDilema Praha10:2(7:1) Podrobnosti o zápasu
1926.11.2017 - 09:00Zeppelíni PrahaTFC Netopýr "A" Praha2:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
2026.11.2017 - 09:40TFC Netopýr "A" Praha1. FC Naděje Praha3:6(2:2) Podrobnosti o zápasu
2126.11.2017 - 10:20JUDr. Brouk Pytlík PrahaZeppelíni Praha2:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
2226.11.2017 - 11:001. FC Naděje PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha12:2(6:1) Podrobnosti o zápasu
2326.11.2017 - 11:40KYX PrahaAGSS Přírodní vědy Praha7:3(3:1) Podrobnosti o zápasu
2426.11.2017 - 12:20LFC PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“1:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
2526.11.2017 - 13:00AGSS Přírodní vědy PrahaKYX Praha6:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
2626.11.2017 - 13:40BC KLADNO 95Jumbo Electric Praha3:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
2726.11.2017 - 14:20FK ADRIA DOBŘÍČ „B“LFC Praha2:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
2826.11.2017 - 15:00Jumbo Electric PrahaBC KLADNO 953:6(2:2) Podrobnosti o zápasu
2910.12.2017 - 09:00KYX PrahaZeppelíni Praha1:3(0:0) Podrobnosti o zápasu
3010.12.2017 - 09:40BC KLADNO 95Zeppelíni Praha2:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
3110.12.2017 - 10:20BC KLADNO 95KYX Praha4:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
3210.12.2017 - 11:00Jumbo Electric PrahaDilema Praha5:5(3:0) Podrobnosti o zápasu
3310.12.2017 - 11:40Dilema Praha1. FC Naděje Praha1:9(1:3) Podrobnosti o zápasu
3410.12.2017 - 12:20Jumbo Electric Praha1. FC Naděje Praha2:9(1:5) Podrobnosti o zápasu
3510.12.2017 - 13:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaLFC Praha2:4(2:2) Podrobnosti o zápasu
3610.12.2017 - 13:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaTFC Netopýr "A" Praha1:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
3710.12.2017 - 14:20LFC PrahaTFC Netopýr "A" Praha1:3(0:3) Podrobnosti o zápasu
3817.12.2017 - 09:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaBC KLADNO 952:8(1:3) Podrobnosti o zápasu
3917.12.2017 - 09:40BC KLADNO 95AGSS Přírodní vědy Praha11:2(6:0) Podrobnosti o zápasu
4017.12.2017 - 10:20JUDr. Brouk Pytlík PrahaAGSS Přírodní vědy Praha1:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
4117.12.2017 - 11:00FK ADRIA DOBŘÍČ „B“Jumbo Electric Praha6:3(1:2) Podrobnosti o zápasu
4217.12.2017 - 11:40Jumbo Electric PrahaZeppelíni Praha5:11(3:6) Podrobnosti o zápasu
4317.12.2017 - 12:20Zeppelíni PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“2:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
4417.12.2017 - 13:00TFC Netopýr "A" PrahaDilema Praha4:3(2:0) Podrobnosti o zápasu
4517.12.2017 - 13:40KYX PrahaDilema Praha7:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
4617.12.2017 - 14:20TFC Netopýr "A" PrahaKYX Praha4:4(4:1) Podrobnosti o zápasu
4707.01.2018 - 09:001. FC Naděje PrahaKYX Praha4:2(0:1) Podrobnosti o zápasu
4807.01.2018 - 09:40Jumbo Electric PrahaJUDr. Brouk Pytlík Praha9:2(5:1) Podrobnosti o zápasu
4907.01.2018 - 10:20KYX Praha1. FC Naděje Praha1:4(1:0) Podrobnosti o zápasu
5007.01.2018 - 11:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaJumbo Electric Praha4:6(2:2) Podrobnosti o zápasu
5107.01.2018 - 11:40Dilema PrahaBC KLADNO 955:5(3:3) Podrobnosti o zápasu
5207.01.2018 - 12:20AGSS Přírodní vědy PrahaLFC Praha4:3(3:2) Podrobnosti o zápasu
5307.01.2018 - 13:00BC KLADNO 95Dilema Praha4:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
5407.01.2018 - 13:40FK ADRIA DOBŘÍČ „B“TFC Netopýr "A" Praha2:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
5507.01.2018 - 14:20LFC PrahaAGSS Přírodní vědy Praha3:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
5607.01.2018 - 15:00TFC Netopýr "A" PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“3:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
5714.01.2018 - 09:00JUDr. Brouk Pytlík PrahaDilema Praha5:0(2:0) Podrobnosti o zápasu
5814.01.2018 - 09:40JUDr. Brouk Pytlík PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“1:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
5914.01.2018 - 10:20FK ADRIA DOBŘÍČ „B“Dilema Praha6:5(2:1) Podrobnosti o zápasu
6014.01.2018 - 11:00KYX PrahaLFC Praha2:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
6114.01.2018 - 11:40KYX PrahaJumbo Electric Praha3:7(1:4) Podrobnosti o zápasu
6214.01.2018 - 12:20Jumbo Electric PrahaLFC Praha4:2(3:2) Podrobnosti o zápasu
6314.01.2018 - 13:001. FC Naděje PrahaAGSS Přírodní vědy Praha2:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
6414.01.2018 - 13:40AGSS Přírodní vědy PrahaZeppelíni Praha2:7(1:4) Podrobnosti o zápasu
6514.01.2018 - 14:201. FC Naděje PrahaZeppelíni Praha8:4(4:3) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Němeček Petr (24)Jumbo Electric Praha1432
2Beneš Jan (39)1. FC Naděje Praha1226
3Kloubek Jaroslav (51)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1217
4Žitný Ondřej (24)AGSS Přírodní vědy Praha815
5Macák Jiří (25)Zeppelíni Praha1215
6Kodet Václav (19)1. FC Naděje Praha814
7Kadlec Jan (28)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1013
8Roulich Jan (33)BC KLADNO 951012
9Merta Dušan (39)JUDr. Brouk Pytlík Praha1212
9Turínek Jan (31)1. FC Naděje Praha1212
10Skála Jindřich (36)KYX Praha811
11Zyta Tomáš (19)Zeppelíni Praha1011
12Jakubec Michal (46)Jumbo Electric Praha1410
12Lébr Matouš (26)Jumbo Electric Praha1410
13Lauber Jiří (35)BC KLADNO 9569
14Svatek Jakub (31)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“99
15Němec Ladislav (44)TFC Netopýr "A" Praha109
15Ouda Martin (43)BC KLADNO 95109
16Šmída Radek (43)Jumbo Electric Praha88
17Materna Petr (45)TFC Netopýr "A" Praha108
17Pospíšil Tomáš (40)KYX Praha108
18Peteřík David (30)BC KLADNO 9587
18Štěpánek Patrik (42)Dilema Praha87
19Brychta Jiří (31)1. FC Naděje Praha107
19Macák Jan (18)Zeppelíni Praha107
19Říha Vladimír (31)LFC Praha107
20Krása Michal (32)LFC Praha117
21Jansa Milan (35)BC KLADNO 95106
21Ochozka Adam (22)Dilema Praha106
22Tumpach Lukáš (27)JUDr. Brouk Pytlík Praha126
23Křivka Martin (27)Dilema Praha65
24Basík Josef (57)AGSS Přírodní vědy Praha85
24Kloubek Tomáš (28)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“85
24Kriš Marián (44)Zeppelíni Praha85
24Šafařík Tomáš (34)TFC Netopýr "A" Praha85
25Bláha Josef (22)1. FC Naděje Praha105
25Exler Petr (32)TFC Netopýr "A" Praha105
26Kuchař Tomáš (32)Zeppelíni Praha125
26Marhons Lukáš (34)JUDr. Brouk Pytlík Praha125
27ADRIA "A" - 1 FK ADRIA DOBŘÍČ „B“24
27Kvasnička Aleš (46)1. FC Naděje Praha24
28Bartoš Pavel (44)JUDr. Brouk Pytlík Praha64
28Veselý Matěj (28)1. FC Naděje Praha64
29Starec František (35)LFC Praha94
30Basík Jan (28)AGSS Přírodní vědy Praha104
30Brychta Pavel (35)1. FC Naděje Praha104
30Papež David (30)Dilema Praha104
30Šebek Milan (41)KYX Praha104
30Šeferna Vojtěch (49)AGSS Přírodní vědy Praha104
30Žitný Ladislav (55)AGSS Přírodní vědy Praha104
31Luňáček Miloslav (47)KYX Praha114
32Kocourek František (27)1. FC Naděje Praha23
32Vajnar Lukáš (32)TFC Netopýr "A" Praha23
33Exner Bohumil (38)KYX Praha33
33Scheib Zdeněk (40)KYX Praha33
34Říha Martin (42)KYX Praha43
35Němec Erik (23)Zeppelíni Praha63
35Plic Ondřej (26)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“63
35Pospíšil Jan (40)Dilema Praha63
36Křížek Pavel (44)KYX Praha73
36Slabý Jaroslav (44)BC KLADNO 9573
37Strouhal Jan (29)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“83
38Kubr Tomáš (33)TFC Netopýr "A" Praha103
38Šulc Ondřej (25)Zeppelíni Praha103
39Merta Lukáš (41)JUDr. Brouk Pytlík Praha22
40Borovička Martin (29)Dilema Praha42
40Klucký Jakub (23)Zeppelíni Praha42
41Coufal Adam (28)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“62
41Holeček Miroslav (38)AGSS Přírodní vědy Praha62
41Šmíd Michal (40)BC KLADNO 9562
41Tumpach Jan (44)JUDr. Brouk Pytlík Praha62
42Bošanský Pavel (37)LFC Praha82
42Eichhorn Lukáš (26)Dilema Praha82
43Rolfes David (29)Dilema Praha102
43Stern Tomáš (37)LFC Praha102
44Frank Patrik (28)Jumbo Electric Praha21
44Ježek Petr (28)Dilema Praha21
44Vajnar ml. Jiří (35)TFC Netopýr "A" Praha21
45Závorka Matěj (26)1. FC Naděje Praha41
46Moc David (26)Zeppelíni Praha61
47Šašek Josef (47)KYX Praha81
47Vaníček Jan (47)TFC Netopýr "A" Praha81
48Vácha Michal (36)LFC Praha91
49Brabec Petr (48)BC KLADNO 95101
49Kouklík Václav (31)KYX Praha101
50Zahradník Ladislav (36)LFC Praha111
51Mácha Jiří (57)JUDr. Brouk Pytlík Praha121
51Žitný Vojtěch (28)AGSS Přírodní vědy Praha121
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Modré karty Červené karty Trestné body
1Marhons Lukáš (34)JUDr. Brouk Pytlík Praha121230027
2Křivka Martin (27)Dilema Praha6701017
3Lébr Matouš (26)Jumbo Electric Praha141210017
4Jakubec Michal (46)Jumbo Electric Praha14910014
5Svoboda Daniel (59)AGSS Přírodní vědy Praha10220012
6Kubr Tomáš (33)TFC Netopýr "A" Praha10710012
7Říha Vladimír (31)LFC Praha101200012
8Turínek Jan (31)1. FC Naděje Praha12610011
9Šára Oldřich (49)Zeppelíni Praha81100011
10Macák Jiří (25)Zeppelíni Praha12510010
11Papež David (30)Dilema Praha101000010
12Vajnar ml. Jiří (35)TFC Netopýr "A" Praha241009
13Brabec Petr (48)BC KLADNO 951041009
14Mácha Jiří (57)JUDr. Brouk Pytlík Praha1241009
15Křížek Pavel (44)KYX Praha790009