Zpět na úvodní stránku SÁLOVÝ FOTBAL PRAHA Zpět na úvodní stránku
Jméno:
Heslo:
Připomínky k webu ©73MH
Aktualizace:
20.10.2018-20:10
TISK

Liga: "Krajská" - sezóna 2019/2020

POŘADÍ TÝMŮ - finále
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1SPARTA PRAHA B11005:03
21. FC Naděje Praha10010:50
POŘADÍ TÝMŮ - o 3. místo
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1Hroudy z Boudy Praha21018:93
2SPARTA PRAHA B11007:13
31. FC Naděje Praha11005:23
4FK ADRIA DOBŘÍČ „B“20025:130
POŘADÍ TÝMŮ - základní část
Pořadí Název týmu Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1SPARTA PRAHA B14111266:2634
21. FC Naděje Praha1490560:3927
3Hroudy z Boudy Praha1481555:4225
4FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1480666:5624
5SG Metro Praha1461754:5619
6COMES Košíře Praha1443736:5615
7KARCINOGENNÍ Praha1442847:5514
8BT Ježek 0609 Praha14121132:865
Křížová tabulka výsledků - základní část
- 1. FC Naděje PrahaBT Ježek 0609 PrahaCOMES Košíře PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“Hroudy z Boudy PrahaKARCINOGENNÍ PrahaSG Metro PrahaSPARTA PRAHA B
1. FC Naděje Praha - 8:2 (3:0)
10:3 (5:1)
5:2 (1:1)
0:3 (0:1)
4:6 (1:4)
5:1 (3:0)
2:1 (1:1)
3:4 (0:2)
4:3 (1:1)
6:0 (3:0)
2:6 (0:2)
5:6 (4:3)
2:0 (1:0)
4:2 (1:1)
BT Ježek 0609 Praha2:8 (0:3)
3:10 (1:5)
- 1:5 (0:1)
3:3 (0:1)
2:3 (0:1)
6:2 (1:1)
2:6 (1:2)
1:5 (1:2)
1:10 (0:5)
3:3 (1:1)
2:10 (0:3)
3:6 (0:3)
1:8 (0:3)
2:7 (1:4)
COMES Košíře Praha2:5 (1:1)
3:0 (1:0)
5:1 (1:0)
3:3 (1:0)
- 4:7 (4:1)
2:6 (1:2)
0:4 (0:1)
3:3 (3:0)
6:4 (3:2)
0:7 (0:2)
1:1 (1:0)
4:1 (1:1)
1:8 (0:4)
2:6 (1:3)
FK ADRIA DOBŘÍČ „B“6:4 (4:1)
1:5 (0:3)
3:2 (1:0)
2:6 (1:1)
7:4 (1:4)
6:2 (2:1)
- 2:4 (1:1)
8:9 (3:4)
5:3 (3:2)
11:2 (4:2)
6:3 (3:1)
8:2 (5:1)
0:6 (0:3)
1:4 (0:1)
Hroudy z Boudy Praha1:2 (1:1)
4:3 (2:0)
6:2 (2:1)
5:1 (2:1)
4:0 (1:0)
3:3 (0:3)
4:2 (1:1)
9:8 (4:3)
- 4:1 (2:0)
1:4 (0:0)
7:2 (5:1)
4:6 (2:3)
1:3 (1:1)
2:5 (2:2)
KARCINOGENNÍ Praha3:4 (1:1)
0:6 (0:3)
10:1 (5:0)
3:3 (1:1)
4:6 (2:3)
7:0 (2:0)
3:5 (2:3)
2:11 (2:4)
1:4 (0:2)
4:1 (0:0)
- 4:3 (2:0)
1:3 (1:1)
4:4 (1:2)
1:4 (1:1)
SG Metro Praha6:2 (2:0)
6:5 (3:4)
10:2 (3:0)
6:3 (3:0)
1:1 (0:1)
1:4 (1:1)
3:6 (1:3)
2:8 (1:5)
2:7 (1:5)
6:4 (3:2)
3:4 (0:2)
3:1 (1:1)
- 2:5 (0:1)
3:4 (1:2)
SPARTA PRAHA B0:2 (0:1)
2:4 (1:1)
8:1 (3:0)
7:2 (4:1)
8:1 (4:0)
6:2 (3:1)
6:0 (3:0)
4:1 (1:0)
3:1 (1:1)
5:2 (2:2)
4:4 (2:1)
4:1 (1:1)
5:2 (1:0)
4:3 (2:1)
-
TABULKA SLUŠNOSTI - základní část
Pořadí Název týmu Zápasy Chyby Žluté karty Červené karty Kontumace Trestné body
11. FC Naděje Praha165720067
2COMES Košíře Praha145920069
3SG Metro Praha144460074
4KARCINOGENNÍ Praha145640076
5SPARTA PRAHA B166750092
6BT Ježek 0609 Praha147701097
7Hroudy z Boudy Praha167350098
8FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1662510107
VÝSLEDKY ZÁPASŮ
Č. Datum a čas DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE I
103.11.2019 - 09:00SG Metro Praha1. FC Naděje Praha6:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
203.11.2019 - 09:40SG Metro PrahaBT Ježek 0609 Praha10:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
303.11.2019 - 10:201. FC Naděje PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“4:6(1:4) Podrobnosti o zápasu
403.11.2019 - 11:00BT Ježek 0609 PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“2:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
503.11.2019 - 11:40Hroudy z Boudy PrahaSPARTA PRAHA B1:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
603.11.2019 - 12:20Hroudy z Boudy PrahaKARCINOGENNÍ Praha4:1(2:0) Podrobnosti o zápasu
703.11.2019 - 13:00SPARTA PRAHA BCOMES Košíře Praha8:1(4:0) Podrobnosti o zápasu
803.11.2019 - 13:40KARCINOGENNÍ PrahaCOMES Košíře Praha4:6(2:3) Podrobnosti o zápasu
917.11.2019 - 09:00BT Ježek 0609 PrahaHroudy z Boudy Praha2:6(1:2) Podrobnosti o zápasu
1017.11.2019 - 09:40BT Ježek 0609 PrahaCOMES Košíře Praha1:5(0:1) Podrobnosti o zápasu
1117.11.2019 - 10:20Hroudy z Boudy Praha1. FC Naděje Praha1:2(1:1) Podrobnosti o zápasu
1217.11.2019 - 11:00COMES Košíře Praha1. FC Naděje Praha2:5(1:1) Podrobnosti o zápasu
1317.11.2019 - 11:40FK ADRIA DOBŘÍČ „B“KARCINOGENNÍ Praha5:3(3:2) Podrobnosti o zápasu
1417.11.2019 - 12:20KARCINOGENNÍ PrahaSG Metro Praha4:3(2:0) Podrobnosti o zápasu
1517.11.2019 - 13:00FK ADRIA DOBŘÍČ „B“SPARTA PRAHA B0:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
1617.11.2019 - 13:40SPARTA PRAHA BSG Metro Praha5:2(1:0) Podrobnosti o zápasu
1730.11.2019 - 09:00COMES Košíře PrahaSG Metro Praha1:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
1830.11.2019 - 09:40COMES Košíře PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“4:7(4:1) Podrobnosti o zápasu
1930.11.2019 - 10:20SG Metro PrahaHroudy z Boudy Praha2:7(1:5) Podrobnosti o zápasu
2030.11.2019 - 11:00FK ADRIA DOBŘÍČ „B“Hroudy z Boudy Praha2:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
2130.11.2019 - 11:401. FC Naděje PrahaBT Ježek 0609 Praha8:2(3:0) Podrobnosti o zápasu
2230.11.2019 - 12:201. FC Naděje PrahaSPARTA PRAHA B2:0(1:0) Podrobnosti o zápasu
2330.11.2019 - 13:00BT Ježek 0609 PrahaKARCINOGENNÍ Praha1:10(0:5) Podrobnosti o zápasu
2430.11.2019 - 13:40SPARTA PRAHA BKARCINOGENNÍ Praha4:4(2:1) Podrobnosti o zápasu
2521.12.2019 - 09:00COMES Košíře PrahaHroudy z Boudy Praha0:4(0:1) Podrobnosti o zápasu
2621.12.2019 - 09:401. FC Naděje PrahaKARCINOGENNÍ Praha4:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
2721.12.2019 - 10:20Hroudy z Boudy PrahaCOMES Košíře Praha3:3(0:3) Podrobnosti o zápasu
2821.12.2019 - 11:00KARCINOGENNÍ Praha1. FC Naděje Praha0:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
2921.12.2019 - 11:40BT Ježek 0609 PrahaSPARTA PRAHA B1:8(0:3) Podrobnosti o zápasu
3021.12.2019 - 12:20SG Metro PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“3:6(1:3) Podrobnosti o zápasu
3121.12.2019 - 13:00SPARTA PRAHA BBT Ježek 0609 Praha7:2(4:1) Podrobnosti o zápasu
3221.12.2019 - 13:40FK ADRIA DOBŘÍČ „B“SG Metro Praha8:2(5:1) Podrobnosti o zápasu
3305.01.2020 - 09:00SPARTA PRAHA BHroudy z Boudy Praha5:2(2:2) Podrobnosti o zápasu
3405.01.2020 - 09:40SPARTA PRAHA BCOMES Košíře Praha6:2(3:1) Podrobnosti o zápasu
3505.01.2020 - 10:20KARCINOGENNÍ PrahaHroudy z Boudy Praha4:1(0:0) Podrobnosti o zápasu
3605.01.2020 - 11:00COMES Košíře PrahaKARCINOGENNÍ Praha0:7(0:2) Podrobnosti o zápasu
3705.01.2020 - 11:40BT Ježek 0609 PrahaSG Metro Praha3:6(0:3) Podrobnosti o zápasu
3805.01.2020 - 12:201. FC Naděje PrahaSG Metro Praha5:6(4:3) Podrobnosti o zápasu
3905.01.2020 - 13:00FK ADRIA DOBŘÍČ „B“BT Ježek 0609 Praha2:6(1:1) Podrobnosti o zápasu
4005.01.2020 - 13:40FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1. FC Naděje Praha1:5(0:3) Podrobnosti o zápasu
4119.01.2020 - 09:00KARCINOGENNÍ PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“2:11(2:4) Podrobnosti o zápasu
4219.01.2020 - 09:40SPARTA PRAHA BFK ADRIA DOBŘÍČ „B“4:1(1:0) Podrobnosti o zápasu
4319.01.2020 - 10:20SG Metro PrahaKARCINOGENNÍ Praha3:1(1:1) Podrobnosti o zápasu
4419.01.2020 - 11:00SPARTA PRAHA BSG Metro Praha4:3(2:1) Podrobnosti o zápasu
4519.01.2020 - 11:401. FC Naděje PrahaCOMES Košíře Praha0:3(0:1) Podrobnosti o zápasu
4619.01.2020 - 12:201. FC Naděje PrahaHroudy z Boudy Praha3:4(0:2) Podrobnosti o zápasu
4719.01.2020 - 13:00COMES Košíře PrahaBT Ježek 0609 Praha3:3(1:0) Podrobnosti o zápasu
4819.01.2020 - 13:40Hroudy z Boudy PrahaBT Ježek 0609 Praha5:1(2:1) Podrobnosti o zápasu
4902.02.2020 - 09:00KARCINOGENNÍ PrahaBT Ježek 0609 Praha3:3(1:1) Podrobnosti o zápasu
5002.02.2020 - 09:40BT Ježek 0609 Praha1. FC Naděje Praha3:10(1:5) Podrobnosti o zápasu
5102.02.2020 - 10:20KARCINOGENNÍ PrahaSPARTA PRAHA B1:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
5202.02.2020 - 11:00SPARTA PRAHA B1. FC Naděje Praha2:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
5302.02.2020 - 11:40Hroudy z Boudy PrahaFK ADRIA DOBŘÍČ „B“9:8(4:3) Podrobnosti o zápasu
5402.02.2020 - 12:20Hroudy z Boudy PrahaSG Metro Praha4:6(2:3) Podrobnosti o zápasu
5502.02.2020 - 13:00FK ADRIA DOBŘÍČ „B“COMES Košíře Praha6:2(2:1) Podrobnosti o zápasu
5602.02.2020 - 13:40SG Metro PrahaCOMES Košíře Praha1:4(1:1) Podrobnosti o zápasu
5723.02.2020 - 09:00SPARTA PRAHA BFK ADRIA DOBŘÍČ „B“7:1(3:1) Podrobnosti o zápasu
5823.02.2020 - 09:401. FC Naděje PrahaHroudy z Boudy Praha5:2(2:0) Podrobnosti o zápasu
5923.02.2020 - 10:20FK ADRIA DOBŘÍČ „B“Hroudy z Boudy Praha4:6(3:4) Podrobnosti o zápasu
6023.02.2020 - 11:00SPARTA PRAHA B1. FC Naděje Praha5:0(3:0) Podrobnosti o zápasu
TABULKA NEJLEPŠÍCH STŘELCŮ
Pořadí Hráč Tým Zápasy Góly
1Matysík Radim (28)SPARTA PRAHA B922
2Salajka Daniel (20)Hroudy z Boudy Praha1622
3Kloubek Jaroslav (54)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“1520
4Tousek Martin (33)KARCINOGENNÍ Praha1017
5Beneš Jan (41)1. FC Naděje Praha1617
6Špok Karel (36)SG Metro Praha815
7Turínek Jan (34)1. FC Naděje Praha1415
8Kadlec Jan (31)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“813
9Hrubeš Jakub (32)SG Metro Praha1211
10Palarczyk Lukáš (33)COMES Košíře Praha1410
11El-haj ahmad Ghassan (17)1. FC Naděje Praha169
12SPARTA "A" - 2 SPARTA PRAHA B68
13Virl Jakub (33)KARCINOGENNÍ Praha88
14Strouhal Jan (31)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“98
14Trš Lukáš (34)SG Metro Praha98
15Jindra Tomáš (29)COMES Košíře Praha128
15Kodet Václav (22)1. FC Naděje Praha128
15Lžíčař Petr (32)Hroudy z Boudy Praha128
16Barták Tomáš (45)SG Metro Praha148
16Volák Michal (33)COMES Košíře Praha148
17Hosnedl Filip (21)BT Ježek 0609 Praha87
18Dobřanský Jindřich (43)SPARTA PRAHA B97
19Jelínek Václav (42)1. FC Naděje Praha167
19Němý Josef (38)Hroudy z Boudy Praha167
20Holas Martin (36)SPARTA PRAHA B46
21Šulc Radek (34)KARCINOGENNÍ Praha96
22Gregor Boris (30)Hroudy z Boudy Praha106
22Guerrero dominguez David (42)COMES Košíře Praha106
22Vacek Jaroslav (37)Hroudy z Boudy Praha106
23Šimek Robert (35)KARCINOGENNÍ Praha126
24Šitich Roman (30)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“65
25Beránek Martin (32)KARCINOGENNÍ Praha85
25Hrdlička Vojtěch (24)BT Ježek 0609 Praha85
25Prihara Roman (42)Hroudy z Boudy Praha85
26Svatek Jakub (34)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“105
27Čermák Pavel (46)SPARTA PRAHA B125
27Kloubek Tomáš (31)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“125
28Němec Ladislav (47)1. FC Naděje Praha145
29Baroš Jan (34)Hroudy z Boudy Praha24
29Vošta Štěpán (27)SPARTA PRAHA B24
30Frydrych Petr (20)BT Ježek 0609 Praha44
31Klofáč Adam (30)SPARTA PRAHA B64
32SPARTA "A" - 1 SPARTA PRAHA B94
33Rinke Jakub (37)Hroudy z Boudy Praha104
34Modlík Jan (34)SG Metro Praha124
35Petrla Jan (30)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“23
35Švertšal David (32)SPARTA PRAHA B23
36Dobřanský ml. Jindřich (20)SPARTA PRAHA B63
36Mužík Zdeněk (33)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“63
37Langhans ml. Michal (18)BT Ježek 0609 Praha83
37Švertšal Ladislav (38)SPARTA PRAHA B83
38Chán Josef (38)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“93
39Dobříšan Daniel (38)BT Ježek 0609 Praha103
39Kubát Jan (33)SG Metro Praha103
40Brychta Pavel (38)1. FC Naděje Praha143
40Chuman Jakub (18)SPARTA PRAHA B143
41Večlovský Lubomír (45)SPARTA PRAHA B163
42Valenta Ondřej (28)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“22
43Langhans st. Michal (43)BT Ježek 0609 Praha42
43Šimáček Luboš (36)BT Ježek 0609 Praha42
44Hejna Michal (42)BT Ježek 0609 Praha62
44Honců Marek (41)SG Metro Praha62
45Gaži Miroslav (22)BT Ježek 0609 Praha82
46Hanzík Jakub (34)SG Metro Praha102
46Patka Jiří (56)COMES Košíře Praha102
47Moučka Petr (38)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“11
48Bougetouta Adam (21)SPARTA PRAHA B21
48Krtek Martin (39)BT Ježek 0609 Praha21
48Šrom Jakub (36)Hroudy z Boudy Praha21
48Tůma Libor (53)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“21
48Voit Michal (38)KARCINOGENNÍ Praha21
48Vosátka Tomáš (24)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“21
48Voska Zdeněk (32)KARCINOGENNÍ Praha21
49Rot Jan (32)KARCINOGENNÍ Praha41
50Brychta Jiří (33)1. FC Naděje Praha61
50Chuman Martin (47)SPARTA PRAHA B61
50Kapek Robert (35)SG Metro Praha61
51Kučera Aleš (45)SPARTA PRAHA B71
52Byrouti Patrik (30)KARCINOGENNÍ Praha81
52Vrla Jan (43)COMES Košíře Praha81
53Coufal Adam (31)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“101
53Červený Václav (42)BT Ježek 0609 Praha101
53Volák Miroslav (62)COMES Košíře Praha101
54Franěk Pavel (32)KARCINOGENNÍ Praha121
BRUTUS LIGY (největší kosič)
Pořadí Hráč Tým Zápasy Chyby Žluté karty Červené karty Trestné body
1Chán Josef (38)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“972137
2Hrubeš Jakub (32)SG Metro Praha1283023
3Volák Michal (33)COMES Košíře Praha14122022
4Bača Samuel (26)BT Ježek 0609 Praha310121
5Němý Josef (38)Hroudy z Boudy Praha16131018
6Šimek Robert (35)KARCINOGENNÍ Praha12111016
7SPARTA "A" - 1 SPARTA PRAHA B952015
8Lžíčař Petr (32)Hroudy z Boudy Praha12101015
9Jelínek Václav (42)1. FC Naděje Praha16101015
10Vacek Jaroslav (37)Hroudy z Boudy Praha1091014
11Jindra Tomáš (29)COMES Košíře Praha12140014
12Matysík Radim (28)SPARTA PRAHA B981013
12Šulc Radek (34)KARCINOGENNÍ Praha981013
13Salajka Daniel (20)Hroudy z Boudy Praha1681013
14Šitich Roman (30)FK ADRIA DOBŘÍČ „B“6130013